Kas oled valmis sõitma?

Kiirenda koos Ferratumi meeskonnaga FIA Rallikrossi 2020 MMil!

„Ma tunnen, et rallikrossi MM võistlus sobib suurepäraselt väärtustega, mis on oluline osa Ferratumi DNA-st - tehnoloogiline innovatsioon, pühendumus jätkusuutlikule tulevikule ja kiirus. Olgu see siis võidusõidurajal või klientidele digitaalsete finantslahenduste pakkumisel enam kui 20 globaalsel turul,” ütles Ferratumi tegevjuht ja asutaja Jorma Jokela.

Ülemaailmne FinTech ettevõte Ferratum jätkab oma edukat koostööd 2019. aastal alustatud FIA WorldRX nimisponsorina, tuues seekord võistlusele omaenda Ferratumi meeskonna, mida juhib Soome sõitja Jani Paasonen. Meeskonna eesmärk 2020 hooajaks on ambitsioonikas - pääseda selle aasta kõikidel võistlustel finaali. Tulevikus soovib meeskond võistlustel osaleda säästva elektriautoga ja tuua RX-i muid uuendusi.

Ferratumi meeskond & Jani Paasonen

Ferratumi meeskonna eesmärk on tuua rallikrossi palju uuendusi ja pikemas perspektiivis osaleda võistlustel elektriautoga, võib-olla juba 2022. aastal.


Keskendumine, usaldus ja koostöö - need on Ferratumi meeskonna võidusõitja Jani Paasoneni sõnul rallikrossi võtmetegurid. "Esimese kurvini jõudmiseks on vaja tohutut distsipliini. Kui mul on kiiver juba peas, pean usaldama, et minu meeskond on andnud endast parima, et oleksime tugevad."


Ferratumi võidusõiduautol on Soomes ehitatud ainulaadne eritellimusel valmistatud mootor. “Minu sõber, kes on töötanud turbodega 25 aastat, on meie Ferratum meeskonna võistlusautole mootori ehitanud. Kümned autod kasutavad samade ülemaailmsete tootjate mootoreid, nii et ma usun, et meie Soomes toodetud mootor on tõeliselt ainulaadne ja jääb silma,” ütleb Jani.


Meie rallikrossi galerii

World RX - Saksamaa

World RX - Hispaania

World RX - Belgia

World RX - Portugal

World RX - Rootsi 2020

Höljes Motorstadion Rallycross ringrada

World RX - Läti

World RX - Soome 2020

Kouvola ringrada

1. Rootsi, Höljes, 22.–23. august (kaks võistlust nädalavahetusel)

2. Soome, Kouvola, 29.–30. august (kaks võistlust nädalavahetusel)

3. Läti, Riia, 19.–20. september (kaks võistlust nädalavahetusel)

4. Belgia, Spa-Francorchamps 3.–4. oktoober

5. Portugal, Montalegre, 10.–11. oktoober

6. Hispaania, Barcelona, 17.–18. oktoober

7. Saksamaa, Nürburgring, 12.–13. detsember

FIA WorldRX kalender 2020*

* Vastavalt FIA muudatustele muutuvale COVID19-olukorrale maailmas.

Tule jälgi Jani ja #ferratumteam teekonda Instagramis

© 2020 Ferratum